Pro pořadatele

Skupina Tabák – Kabát revival vystupuje v klasickém „kabátovském“ složení – sólový zpěv, sólová kytara + zpěv, doprovodná kytara + zpěv, basová kytara + zpěv, bicí + zpěv. Stageplan je k dispozici na této stránce, vše lze ale samozřejmě přizpůsobit aktuální situaci na pódiu. 

Skupina Tabák – Kabát revival nabízí tři základní typy vystoupení:

Koncert v délce cca 60 minut

Během tohoto vystoupení zahrajeme základní průřez tvorbou skupiny Kabát a je tvořeno jejími největšími hity. Během hodinového vystoupení zazní cca 15 nejznámějších fláků. Toto vystoupení je vhodné pro festivaly, koncerty, sportovní akce a všude tam, kde je z jakéhokoliv důvodu omezený čas živé produkce. 

Koncert v celkové délce cca 90 minut

Je rozdělený do dvou bloků a obsahuje rozšířený průřez tvorbou skupiny Kabát. Každý z bloků má svou gradaci a je sestaven tak, aby publikum dostalo maximální porci rockové muziky. Druhý blok je opět zakončen finální dávkou kabátovských hitů. Během tohoto vystoupení zahrajeme cca 26 nejznámějších songů skupiny Kabát. Tento typ vystoupení je vhodný například pro rockové plesy, firemní akce apod.

Koncert v celkové délce cca 120 minut

Celková délka hudební produkce je v tomto případě cca 120 minut. Koncert je rozdělený do čtyř samostatných bloků. Během tohoto vystoupení zahrajeme 32 písní, které svým původem sahají do samých začátků skupiny Kabát, a postupně se během večera dopracujeme až k aktuální a současné tvorbě Kabátů. Toto vystoupení je vhodné například pro firemní akce, kde je maximální zájem o rockovou hudbu, nebo pro jakékoliv jiné rockově zaměřené publikum.

Celovečerní vystoupení

Na přání pořadatele můžeme zajistit a sestavit celovečerní program. Základem bude některá z výše uvedených variant koncertu skupiny Tabák – Kabát revival. O další hudební produkci se postará některá z mnoha spolupracujících revivalových, ale i autorských kapel a celovečerní program může být sestaven tak, aby vyhovoval záměrům pořadatele a vkusu publika. Program večera můžeme doplnit dalšími vstupy – barmanská show, ohňová show atd… dle charakteru akce a přání pořadatele.

 

Copyright © 2015 Tabák, webdesign: Hejda Jiří, www.hejdajiri.czadmin